Telegram Group Search
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
ЦЕНТУРІЯ РОЗНОСИТЬ ОРДИНЦІВ З АРТИ

Легіонер Центурії «Мессер» з Самохідного артилерійського дивізіону 3 ОШБр демонструє роботу по ліквідації ординських поневолювачів.

Легіонер нагороджений за виявлену хоробрість та відданість Президентом України державною медаллю «За військову службу Україні».

Наші представники продовжують знищувати ворога не дивлячись ні на що, адже перемога та слава любить вмотивованих.

Зміни майбутнє — вступай до Центурії!

#Легіонери_Центурії

Центурія в інших соціальних мережах:
▫️Facebook▫️YouTube
▫️
Instagram ▫️TikTok▫️Сайт
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
КОМАНДИР ТРЕТЬОЇ ШТУРМОВОЇ ПРО РОЛЬ ЦЕНТУРІЇ У ВЕЛИКІЙ ВІЙНІ 🇺🇦

У новому інтерв'ю Наталії Мосейчук лідер Азовського Руху, полковник та командир 3 ОШБр Андрій Білецький згадує про роль Центурії у Великій Війні.

На початку повномасштабного вторгнення осередки Центурії стали основою для формування підрозділів ССО «Азов-Київ», «Кракен», 98-го батальйону ТРО «Азов-Дніпро», ОЗСД «Азов-Центурія» та ССО «Любарт». Значна частина легіонерів Центурії були в лавах полку «Азов» та рубились в Маріуполі. Також члени організації брали участь у легендарній висадці десанту в оточений мегаполіс.

Наприкінці 2022 року більшість легіонерів Центурії об'єдналися в складі новітньої 3-ї окремої штурмової бригади, яка була створена на базі підрозділів згаданих вище.

Дякуємо Лідеру. Ми продовжимо докладати зусиль у спільній справі.

Вступай до Центурії - новітньої Організації Українських Nаціоналістів!

Центурія в інших соціальних мережах:
▫️Facebook▫️YouTube
▫️
Instagram ▫️TikTok▫️Сайт
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
БОЄЦЬ 3 ОШБР ПРОВІВ ЦЕНТУРІЇ ДРАЙВОВИЙ ВИШКІЛ З ТАКТИКИ ТА ХОЛОСТІННЯ

Івано-Франківський осередок Центурії разом із бійцем 3ОШБр провели вишкіл з тактики ведення бою та холостіння.

Молодь на заході вивчала теорію з роботи у вогневих групах, відділеннях та взводах, а після на практиці відпрацьовувала імітаційний штурм та евакуацію поранених.

Не гай часу, двіжуй разом з Центурією!

Центурія в інших соціальних мережах:
▫️Facebook▫️YouTube
▫️
Instagram ▫️TikTok▫️Сайт
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
ІДЕЇ ПРОВІДНОЇ ВЕРСТВИ У ВІДНОШЕННІ ДО ЗЕМЛІ

Ціль суспільства в очах провідної верстви є сила або слава цієї суспільності, ціль суспільства в очах верстви підвладної – це щастя й добробут окремих частин.

Перша думає про скоординованість частин, про підпорядковання їх одній думці, друга – про вигоду поодиноких частин і про спокій. Одні хочуть тримати вкупі суспільні атоми, другі – дати їм свободу відскакувати й розривати форму, цілість. Для одних важна абстрактна скріплююча ідея, для других – конкретна людина, з усіма її слабостями і егоїзмами. для одних важний зв’язок цілості та його охорона, для других – інстинкт самозбереження частин. Все є різне в цих двох верствах: як бачили, різні чесноти й як побачимо різні ідеали, різні цілі, які вони в’яжуть з ідеєю суспільства.

Передусім різний є їх ідеал, різні є їх поняття землі, території; дальше різний їх ідеал Nарода, населення; нарешті різний ідеал влади. Коротко, концепції всіх трьох елементів, з яких складається поняття держави, є різні в цих 2 верствах.

Передусім різні їх концепції землі. Для одних земля, це щось, що має служити цілям вищим, таким як слава, експансія, бог, мораль, добро наступних поколінь. Для других земля це власний лан. Яке було відношення провідної касти до землі, території? З огляду на основні функції провідної касти, земля є для неї не грунт, що дає плоди, не «ставок, млинок чи вишневенький садок», лише отчизна, вкрита славою її оборонців, ота Руська земля, «відома і слишима всіма коньци земля».

Відношення до землі гречкосія, що сіє й оре для себе – ідилічне: ідилічно-радісне або ідилічно-тужливе (праця йде або не йде, врожай чи біда); відношення володарської касти до землі, за яку він б’ється й накладає нераз головою за всіх, – героїчне, трагічне. Не плугом зачеркує він границі свого грунту, а мечем – границі своєї землі, отчизни. Це трагічне відношення володарської касти до землі червоною ниткою проходить через усю поезію Дум, через усю поезію українського краєвида старокнязівської й запорозької доби аж до новітньої нашої поезії часів зриву 1917 р.

Степ «Слова о полку Ігоревім» – це не розмріяний степ хлібороба з жайворонками і з ясним сонечком, з безхмарним небом і з морем золотої пшениці, розманіжений, приспаний і сонний. Це інший степ, де чутно звіриний свист, де вовки грозять по яругах, де клекотять орли, на кості звірів скликають, де лисиці брешуть на червлені щити, де самі люди не поволі мов віл, тюпають за плугом, лиш скачуть як сірі вовки. Це грізний степ, де чорні хмари з моря йдуть, де трепещуть синії молнії, де в напруженні чекають дружинники і вої грому великого. Не прозоро, а мутно в цім степу ріки течуть, не ратаї гомонять, лиш вороння кряче, трупи собі ділячи. Не орачі в цім степу жнуть золоте жито, лиш воїни збирають красні дівки половецькії й оксамити. Це степ особливих орачів, що замість плуга плугатиря несуть меч оборонця, або наїзника. Снопи ці степовики стелють головами, молотять не ціпами, а списами, на тоці не колосся кладуть, а життя своє, а віють не зерно від полови, а душу від тіла. В їх поезії не про борозни говориться, лиш про яруги, не про рало, а про шаблі і луки. Ніч у цім степу старокнязівськім не співає соловієм, лише стогне грозою, а птаство не колоски віддзьобує на ланах, лише очі поляглим у полі.

Земля войовників була посіяна костьми її оборонців, не зерном ратая, кров’ю вояка, не потом хлібороба. Земля войовника дуднить не від пісень женців, лиш від тупоту копит. По тій землі сіялися стріли, а лягали не снопи, а погані голови половецькі. Під самітню березою в полі жито було копитами збито і під тою березою не полуднували женці, а лежав вбитий козаченко.

Дмитро Донцов, ідеолог Українського Nаціоналізму.
«Дух нашої давнини», 1951 р.

#Ідеологія_Центурії

Центурія в інших соціальних мережах:
▫️Facebook▫️YouTube
▫️
Instagram ▫️TikTok▫️Сайт
ЦЕНТУРІЯ ПРОВЕЛА ПРЕЗЕНТАЦІЮ NАЦІОНАЛІСТИЧНОЇ БІБЛІОТЕКИ В КОРОСТЕНІ

Коростенська Центурія провела презентацію культурного напряму діяльності сучасних Українських Nаціоналістів.

На заході обговорювалась історія створення літератури RAINSHOUSE.com, витоки якої беруть початок із видавництва «Орієнтир», заснованого загиблим легіонером Центурії, головним ідеологом Азовського Руху — Миколою Кравченком «Круком».

Висловлюємо вдячність видавництву RAINHOUSE за співпрацю та допомогу в організації івенту.

Зміни майбутнє України — вступай до Центурії!

Центурія в інших соціальних мережах:
▫️Facebook▫️YouTube
▫️
Instagram ▫️TikTok▫️Сайт
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
ЦЕНТУРІЯ ПРОВЕЛА ЗАНЯТТЯ З ТАКТИКИ У ЖОВТИХ ВОДАХ

Легіонер Центурії, боєць 3 ОШБр провів тренування з тактичної підготовки для молоді ініціативної групи Центурії Жовтих Вод.

Під час тренування була відпрацьована тактична робота в двійках, переміщення зі зброєю та базові положення для стрільби

Прокачуй себе в тактиці – вписуйся в лави Центурії!

Центурія в інших соціальних мережах:
▫️Facebook▫️YouTube
▫️
Instagram ▫️TikTok▫️Сайт
ПОРАНЕНИЙ БОЄЦЬ 3 ОШБР ПРО ЖИТТЯ В БЛІЦ-ІНТЕРВ'Ю ЦЕНТУРІЇ

Ян Макгрегор — боєць 1-го штурмового батальйону 3 ОШБр, який втратив кінцівку під час боїв на Луганщині.

Як двіжував в дитинстві, чому вирішив піти в «трійку», тренування в Британії та порція адреналіну на перших бойових — дивись на Youtube!

Якщо ти ще не в темі — включайся в Центурії!

Центурія в інших соціальних мережах:
▫️Facebook▫️YouTube
▫️
Instagram ▫️TikTok▫️Сайт
ЮРІЙ ГОРЛІС-ГОРСЬКИЙ: ТВОРЕЦЬ ХОЛОДНОЯРСЬКОГО МІФУ

Життя осавула полку гайдамаків, підпільника, письменника і романтика Юрія Горліса-Горського немов було прожито навмисно для того, щоб втілитись у культовий роман Українського Nаціоналізму — «Холодний Яр».

Народився майбутній холодноярець 14 січня 1898 р. на Полтавщині, у селі Демидівці, у сімʼї офіцера, мати Юрія була шляхетного походження.

Першу світову війну Горліс-Горський зустрів у свої 14 років, і, згідно з духом свого часу, подався на фронт, видавши себе за повнолітнього. Розпочав свій бойовий шлях у лавах Кабардинського кінного полку кавказьких горців, у складі якої взяв участь у Брусиловському прориві. З початком Перших Визвольних змагань долучився у ряди армії УНР, де на його долю випало взяти участь у Першому Зимовому поході, і вийти з міцної хватки «Трикутника смерті».

Поворотним моментом стає перебування Запорізької дивізії УНР, у складі якої був Горський, в околицях Холодного Яру. Занедужавши унаслідок подій Зимового походу, Юрій потрапив на лікування у Мотронинський монастир, де якраз знаходився штаб полку гайдамаків Холодного Яру. Одужавши, він встає під холодноярський стяг боротьби, взявши собі псевдо «Залізняк», ставши осавулом куреня гайдамацького полку.

У 1921 р. підпілля відправляє «Залізняка» у Львів на зустріч з генерал-хорунжим Юрієм Тютюнником. Ставши зв’язковим УНР, повертається в окуповану більшовиками Україну, узявши собі позивний «Горський». Невдовзі його було заарештовано і відправлено у підвалини тюрем Єлисаветграду і Вінниці, але через недостачу доказів звинувачення, його було звільнено. Опісля, вдаючи з себе подвійного агента ГПУ, провалив операцію ЧК, за що був засуджений до 15 років ув’язнення. Вдаючи з себе божевільного, був переведений до психіатричної лікарні, звідки й втік.

Діставшись Львову, Горський зайнявся письменницькою діяльністю. Першою роботою стала «Ave Dictator» – жорстка сатира на сталінський режим. Але слава знайшла Горського за його автобіографічний роман «Холодний Яр».

Головний ідеолог нашого руху, Микола «Крук» Кравченко, відзначив цей роман, як базу для побудови світогляду юного Українського Nаціоналіста.
«Холодний Яр» написаний чоловіком, що обрав шлях безкомпромісної боротьби за Українську Державу, ненавистю і безоглядною боротьбою зустрічаючи ворогів своєї Nації.

Тісно співпрацював з ОУN. Брав участь у відновленні Української Держави на Закарпатті.

У часи Другої світової «Залізняк» побував у Холодному Яру для вшанування памʼяті полеглих отаманів.

Життя Юрія Горліса-Горського було повним загадок – загадковим був і кінець. Одного дня, 27 вересня 1946-го року, видатний український шпигун, будучи під прицілом західних спецслужб, зник безвісти.

Центурія в інших соціальних мережах:
▫️Facebook▫️YouTube
▫️
Instagram ▫️TikTok▫️Сайт
2025/01/15 06:41:41
Back to Top
HTML Embed Code: