Telegram Group Search
Новий збір і він одразу для двох! легендарних бригад
- 46 ДШВ та 93- «Холодний Яр», які здобули своє ім'я у важкій, нескінченній та кривавій боротьбі за незалежність України та свободу українського народу від ярма окупанта!

Загальна мета: 350.000 грн
З яких:
-90.000 грн на ремонт авто для 46 бригади ДШВ (Курахівський напрямок);
-50.000 грн на закупівлю 2 EcoFlow RIVER 2 Pro;
-210.000 грн на закупівлю дронів Mavic 3 Pro для 93 бригади «Холодний Яр» (Кліщіївський напрямок)

Є унікальна можливість прийняти участь у розіграші призів:
- кастомізований тубус від гаубиці L119
-кастомізований тубус від гаубиці М119
-бригадний Прапор 46-ДШВ

Умови прості:
1) Зробити донат від 500 грн
2) Скинути квитанцію
3) Написати коментар та поставити вподобайку цьому допису
4) Зробити репост збору в сторіс з нашою відміткою
5)Очікувати на завершення збору

https://send.monobank.ua/jar/3Q5vEGzRuw

За найбільший донат, буде додатковий приз👀
🔺 «Не спалиш сьогодні тачку, тобі пі**а»: це повідомлення від російського куратора, який намагався завербувати 12-річного українського підлітка для підпалу військового авто.

Хлопець розповів Радіо Свобода: спочатку думав, що це жарт. Потім пропозиція підзаробити змінилась на погрози правоохоронцями. Батьки хлопця до СБУ звернулися раніше.

Та часто підлітки погоджуються на таку співпрацю. Російські спецслужби масово вербують дітей для диверсій в Україні.

Журналісти Радіо Свобода поговорили з дітьми-паліями, а також провели власний експеримент – залегендовано написали «куратору», щоб з'ясувати, що ж пропонують підліткам. Детально про це – у новому матеріалі

❤️ Радіо Свобода. Підписуйтесь
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Рада перейменувала Южне на Одещині в Південне.

Хоча з урахуванням контексту часу логічніше було би перейменувати його в Калі-Южне.
Буданов встояв, але буде другий раунд. Буданова намагались зняти і забрати у розвідки важливі підрозділи, — NV.

За інформацією джерела NV у ГУР планувалось спочатку забрати функцію керівництва над військовими аташе, прикріпленими до посольств або дипмісії заради контролю військових питань, що виникають у процесі міждержавних відносин.

Також планували відокремити всі спецпідрозділи, що виконують операції на лінії фронту та підпорядкувати їх армії. А ще у відомства Буданова намагались би забрати групи, що використовують далекобійні дрони, та розподілити їх по інших військових структурах. Також йшла мова, щоб забрати у відомства Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.


Джерело в ГУР не назвав конкретних чиновників, які намагались звільнити Буданова та послабити можливості воєнної розвідки. Він лише зазначив, що до цього процесу причетні «деякі представники Банкової».
Правоохоронці затримали військовослужбовця, який публічно заявляв про самовільне залишення служби

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора затримано військовослужбовця 56-ї окремої мотопіхотної бригади, який самовільно залишив місце служби.

Про свій вчинок військовий оголосив публічно.

В рамках розслідування кримінального провадження, розпочатого за цим фактом, правоохоронці встановили його місцезнаходження та провели там обшук.

Наразі військового затримано в порядку ст. 208 КПКУ та вирішується питання щодо повідомлення про підозру.

Його дії кваліфіковано як дезертирство (ч. 4 ст. 408 КК України).

Слідчі дії тривають.

Досудове розслідування та оперативний супровід – ДБР.
Севгіль Мусаєва заявила що ОП обдзвонює рекламодавців і просить не рекламуватися в УП.

Буває.
ОП обдзвонювало рекламодавців і просило не брати рекламу в телеграм-каналі політ технолога.

На щастя ніхто не брав трубку.
політ технолога ✙ ▵
Севгіль Мусаєва заявила що ОП обдзвонює рекламодавців і просить не рекламуватися в УП. Буває.
Якщо вас постійно набирають офісники, зовсім не обовʼязково що це саме Офіси президента.
Все ок, дивіться інтервʼю з Трухановим.

Там багато важливого для історії.

Плюс на всякий не забудьте трекнути заказуху на Буданова, вона теж дуже важлива для історії.
Марія Берлінська на днях випустила текст в блогах УП, де звинувачує Умерова в управлінському хаосі і підводить до необхідності його відставки з посади міністра оборони.

Загалом видно чітку синхронізацію з ЦПК і попереднім текстом Дарʼї Каленюк - тези там ті самі, той самий і майданчик теж. Умеров десь «перейшов дорогу» нашим антикорупційним колам які фактично внесли його в стіни міністерства на руках свого часу.
Forwarded from Вісті озерця
#болото_ідеологічне

Насправді, ми забагато уваги приділяємо ідеям і ідеологіям.
💻 Чи можна вважати ІТ-аутсорс таким самим екстракційним (ресурсним) бізнесом, як залізорудний, і чи виправдані податкові пільги для нього?

✍️ Про це у колонці на Liga.net пише сташий економіст ЦЕС Юрій Гайдай.

«Рудний бізнес користається надрами, що є у власності держави. Ресурс, який вони видобувають та експортують, – руда. Експорт руди приносить валютну виручку (за мінусом тієї, що осідає на холдингах по всяких люксембургах через трансфертне ціноутворення).

ІТ-аутсорс користається людським капіталом – достатньо якісним, як би там не критикували нашу освіту. Ресурсом, який «майнять» та експортують ІТ-компанії є висококваліфіковані людиногодини. Експорт людиногодин теж приносить експортну виручку в країну.

То що ж тут поганого?
Нічого. Крім того, що ІТ-індустрія вигрібає продуктивний талант з усієї економіки та експортує його з мінімумом доданої вартості. Додану вартість цей ресурс створює в інших країнах. Як і руда.

І, маючи преференційний режим, ІТ-індустрія не вкладається на рівні з іншими галузями у відновлення цього капіталу, тобто – в освіту. І це друга важлива ознака екстракційного бізнесу, на противагу відтворюваному.

Тому – так, ІТ-індустрія – екстракційний бізнес, лише джерелом ренти є людський капітал, а не природний ресурс.

Звісно, краще мати ресурси для експорту, ніж не мати, але ще краще – вирватися з сировинного прокляття і збільшувати додану вартість всередині країни. Тим паче що ресурси – і руда, і людський капітал – скінченні.

Для цього розвинені країни, на кшталт Австралії, максимально оподатковують прибуток від надр, щоб перерозподілити його для зростання економіки. У випадку руди платою за користування надрами, що належать народу, є рента. Українські добувні компанії завжди лобіювали низьку рентну плату. Тим часом ІТ-аутсорсери пролобіювали для себе особливий пільговий режим Дія.City. Якби такий режим намагався пролобіювати «класичний олігарх», скандал був би до неба. Але ІТ у нас отримує зовсім інше ставлення.

Чому? Бачу кілька причин.


1) ІТ сприймається як прогресивний, інтелектуальний бізнес, безпечний та навіть корисний для держави.

2) ІТ-сектор до вторгнення мав малу вагу в економіці та бюджеті через його менший розмір і вкрай низьке податкове навантаження, що робило його менш «помітним» і давало простір для податкових експериментів та пільг.

3) Ще до вторгнення (і частково після) ряд ІТ-компаній перемістили частину розробників за кордон. Так само вони можуть реагувати у разі, якщо податковий режим в Україні буде менш сприятливим, ніж у сусідніх країнах.

З останньої причини держава справді не може підходити до оподаткування ІТ, як до класичних екстракційних (видобувних) ресурсних індустрій. Однак на сьогодні режим, передбачений Дія.City та можливістю використання спрощеної системи, є значно преференційнішим за той, що пропонують країни, які конкурують за наш людський капітал».

❤️ «Що з економікою?» 一 канал Центру економічної стратегії | підписатися

🟢 Ми в Instagram
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
УП звинувачує радника президента Дмитра Литвина (власне, його ключовий спічрайтер) у тому, що він викреслює УП з різноманітних закритих списків для зустрічей влади з журналістами та блокує взаємодію високопосадовців з УП.

Відрізає доступ до інсайдіків.
політ технолога ✙ ▵
УП звинувачує радника президента Дмитра Литвина (власне, його ключовий спічрайтер) у тому, що він викреслює УП з різноманітних закритих списків для зустрічей влади з журналістами та блокує взаємодію високопосадовців з УП. Відрізає доступ до інсайдіків.
Вочевидь, це наслідок обідки на історію з ОП-УПшним жабогадюкінгом про Татарова.

Коли журналістам УП на офреку розповіли «кончайте качать Татарова, він свій». Але вони продовжили свою справу, аж поки ОП не вирішили що на офреки їм більше ходити не треба.

А на виході ви всі бачили унікальну ситуацію де Зеленський мав урєзонювати це історією про Татарова і чеченців у ракурсі «ми ж вам все кулуарно уже пояснили».

За такі ситуації де президент попадає під медійний вогонь зазвичай наступають доволі різкі і неприємні для журналістів рішення його прес-служби. Ось і вони.

УП продовжили медіакампанію проти Татарова, тож ОП довелося примусово їх відсторонити від своїх закритих заходів по спілкуванню з журналістами.
«Про нас писали, що ми захищаємо і оправдовуємо бандерівців... Але ми ніколи не говорили, що захищаємо і оправдовуємо ОУН. Якщо мені хтось це скаже, то я ту людину викличу на дуель».

Вʼячеслав Чорновіл в газеті «Правда Украины», 9.02.1989. Цитується за книгою Григорія Приходька, «Українська Міжпартійна Асамблея  — Виклик Системі», 2007 рік.

В цей час червоно-чорні прапори уже масово зʼявлялися на політичних акціях в Україні. Як правило, представники націонал-демократичних сил були цим обурені. Хоча на Галичині було дещо легше - діди, все-таки, воювали.
Майже детективна історія зі звільненням Кирила Буданова.
Та сама, з поки що щасливим кінцем.
Основні бенефіціари звільнення голови ГУР - Андрій Єрмак та заступник голови СБУ Малюка Олександр Поклад. Підозрюю, що про останнього ви чули мало, але він - держава у державі в СБУ, новий, але вже перевірений улюбленець Єрмака.
Саме його він бачить на посаді голови ГУР. Хоча президент цю кандидатуру не підтримує (принаймні, поки що)
У Поклада давня неприязнь до Буданова, з часів вбивства Дениса Кірєєва (сподіваюсь, ви пам’ятаєте цю гучну історію). Чого - я зараз казати не буду.
Певною мірою Поклад ще і противага Татарову для Єрмака, адже відносини двох осіб вже натягнуті;)
Забрати Спецтезноекспорт у ГУР планували ще влітку, до речі, і це також було побажання Єрмака Умерову.
Трохи розповіла про це у своєму блозі, але і це ще не все. Занадто багато прізвищ у цій історії.

Джокер, який писав про те, що це росіяни звільняють Умерова і Буданова, можливо, не так і далеко був від істини.

https://youtu.be/BaaemRYZYUc?si=mOLS7E084hmBiTlq
2024/10/14 23:33:23
Back to Top
HTML Embed Code: