Telegram Group Search
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🚩 Щонайменше 18 голів громад мають відкриті провадження щодо злочинів проти нацбезпеки України.

П’ятеро з них уже отримали обвинувальні вироки суду, а щодо десяти осіб розгляд справ триває. Найбільше серед них представників ОПЗЖ та самовисуванців.

Більше про результати аналізу
⚡️ Реєстрація на регіональну програму ветеранського лідерства від ЧЕСНО

Запрошуємо ветеранів та ветеранок взяти участь у дводенному регіональному навчанні "Прийняття рішень на місцевому рівні".

📍Де: Київ
📆 Коли: 25-26 жовтня

Які питання розглянемо:

- як працює місцеве самоврядування?
- як розвинути у собі лідерські навички?
- як відбуваються процеси прийняття рішень?
- як брати ефективну участь у житті громади?
- які є доступні інструменти участі у політиці?

Реєстрація доступна за посиланням — https://forms.gle/NmKuHiDoT3WWnsuq9

Дедлайн реєстрації: 16 жовтня

Ми прагнемо підтримати ветеранів та ветеранок, які хочуть більше розуміти процеси прийняття рішень, здійснювати контроль та впливати на розвиток своїх громад та країни в цілому.

Згодом аналогічні програми відбудуться в інших регіонах України.
🗣 Одного дня Владлен Мараєв сказав: «Хай квітне український ютуб». Але бог ютуба щось не те розчув, чи не так зрозумів, і почав накручувати перегляди ютуб-помийкам.

💩 Є такий ютуб-канал, який називається UKRLIFE.TV. Відео на ньому набирають сотні тисяч переглядів, а назви та обкладинки відео кричать про СТРАШНЕ ТА ВСЕПРОПАЩЕ.

🤥Цей канал позиціонується як «Дискусійна online платформа». Події політики, економіки та культури в коментарях експертів та дійових осіб українського життя. Хто ж ці дійові особи українського життя?

▶️ Ми намагались розібратися на прикладі кількох так званих експертів, які часто залітають на UKRLIFE.TV. Хтось з них — колишні любителі каналів медведчука чи самого медведука, хтось — політичні мумії, дехто — взагалі ветеринар. Тож вйо до розпачу та зневіри!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
ЧЕСНО pinned a photo
❗️ У Верховній Раді досі є депутати, які в різний спосіб продовжують відстоювати інтереси країни-агресорки. Наприклад, під час голосувань вони не підтримують невизнання незалежності самопроголошених утворень на тимчасово окупованих територіях, вихід України з договорів СНД, продовження розслідування збиття Boeing MH17, заборону Z-символіки та багато іншого. Такою, на жаль, залишається ситуація в українському парламенті навіть на третьому році повномасштабної війни з росією.

ЧЕСНО протягом останніх років системно аналізував суспільно важливі голосування, визначав рівень їх підтримки парламентськими фракціями та групами, а також вираховував, хто із нардепів “утримувався”, голосував проти та “випаровувався” під час ухвалення цих важливих рішень.

Лише за останній час ми проаналізували обидва голосування за дерусифікацію населених пунктів, позбавлення зрадників державних нагород, заборону російської церкви, мобілізацію та військовий облік і низку інших.

👀 Ми помітили, що у переважній більшості таких маркерних голосувань є постійне ядро нардепів, які в різний спосіб не підтримують ініціативи та не голосують за їх ухвалення.

Хто із нардепів досі відстоює інтереси росії у Раді? Чи зберігає ОПЗЖ єдність навіть після розпаду? Про це детально в аналізі ЧЕСНО за посиланням у першому коментарі.

ЧИТАТИ
❗️ Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура скерували до суду справу за обвинуваченням чинного народного депутата України Андрія Клочка у незаконному збагаченні на 11 млн грн.

Як встановило слідство, у 2020-2021 роках народний обранець набув у власність активи загальною вартістю 25 млн грн, хоча офіційний дохід та заощадження його та дружини за цей період становили не більше 14 млн грн. Таким чином різниця між вартістю придбаного майна та наявними коштами становила 11 млн грн.

📍 Йдеться про 3 земельні ділянки на Київщині, 5 квартир у столиці, 2 нежитлові приміщення, а також автівки Tesla та Mersedes-Benz.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
💣 У тимчасово окупованому Енергодарі вибухнув автомобіль, у якому перебував воєнний "начальник фізичної охорони" ЗАЕС Андрій Короткий.

Як повідомляє
ГУР, після захоплення ЗАЕС він добровільно пішов на співпрацю з російськими загарбниками, видав росіянам списки працівників станції з їхніми персональними даними, вказавши на громадян з проукраїнською позицією.
 
❗️ Брав участь у репресіях персоналу атомної електростанції, воєнних злочинах проти цивільних громадян тимчасово окупованого Енергодару.
 
‼️ Постійно організовував заходи, спрямовані на підтримку російської окупаційної армії. Як член партії путіна "єдіная россія" очолював в Енергодарі так звану "раду депутатів".

" ГУР МО України нагадує ― кожного воєнного злочинця  чекає справедлива відплата", — зазначили у публікації.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👀 "Рускій мір" у Верховній Раді?

Якщо вам здається, що нардепів на графіці замало і когось не вистачає, то вам не здається. Усі представники ОПЗЖ не помістилися, тому читайте текст аналізу з повною графікою.

ЧИТАТИ

📍 Минуло два з половиною роки відтоді, як у Верховній Раді розпалася фракція забороненої проросійської партії ОПЗЖ — свого часу друга за чисельністю в українському парламенті (44 нардепи). Тоді у партії заявили, що “війна змінює все”. Утім, як показує аналіз ЧЕСНО, дещо так і не змінилось: колишні члени ОПЗЖ досі системно відстоюють російські інтереси.

У лютому 2022 року, наприклад, нардепи на той момент фракції ОПЗЖ не дали жодного голосу за вихід України з угод СНД. Не голосували вони й за постанову про невизнання незалежності “Л/ДНР” (за проголосував лише Володимир Кальцев). Також досить показово, що нардепи від ОПЗЖ не підтримали продовження угоди між Україною та Нідерландами про місію захисту розслідування збиття малайзійського Boeing MH17. Під час останнього голосування представники ОПЗЖ не дали жодного голосу “за”, натомість переважна більшість із них начебто були “відсутні” і п’ятеро “не голосували”.

🤔 Після 24 лютого рештки ОПЗЖ з тих, хто не втік із країни й не втратив мандат (а таких аж 11), утворили дві групи — “Платформа за життя та мир” (ПЗЖМ) та “Відновлення України”. Як уже писав ЧЕСНО, раніше монокоаліцію “Слуги народу” “підстраховували” з голосами дві депутатські групи — “Довіра” та “За майбутнє”, однак після повномасштабного вторгнення та заборони проросійської партії ОПЗЖ динаміка голосування її нардепів кардинально змінилась. Нині вони виконують роль компенсаторів голосів для більшості. Водночас важливо наголосити, що така поведінка не працює у питаннях, де є хоч якийсь інтерес країни-агресорки. В таких випадках представники забороненої партії продовжують блокувати ухвалення рішень.
❗️На Хмельниччині у керівниці МСЕК та її сина – керівника облуправління пенсійного фонду знайшли $6 млн. Вони "допомагали" ухилянтам.

Під час обшуків посадовиця намагалась позбутися частини грошей, викинувши дві сумки з пів мільйоном доларів через вікно
❗️ Правоохоронці викрили Крупу та її сина на незаконному збагачені. Під час обшуків у них знайшли лише готівкою майже 6 млн доларів у різних валютах. За даними слідства, у робочому кабінеті Крупи, окрім грошей, знайшли підроблені медичні документи з іменами чоловіків з фіктивними діагнозами.

Що ми про неї знаємо?

Під час слідчих дій посадовиця намагалась позбутися частини грошей – викинула через вікно дві сумки, де було пів мільйона доларів. Згідно з декларацією за 2024 рік, знайдені під час обшуки кошти значно перевищують задекларовані.

📍У 2020 році була обрана до Хмельницької обласної ради 8 скликання від партії “Слуга народу”, як безпартійна. Членкиня комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики, освіти, науки, культури, релігії, молоді та спорту.

У 2016 році разом чоловіком та сином заснувала енергетичну компанію ТОВ “Солар-інвест”.

🔴 У 2015 році невдало балотувалась до Хмельницької обласної ради 7 скликання від “Блоку Петра Порошенка”.

З 2008 року працює головною лікаркою КЗОЗ “Хмельницький обласний центр медико-соціальної експертизи”.
📍 Депутати “московського патріархату”

Маркером позиції нардепів для українців стало голосування за закон про заборону релігійних організацій, пов’язаних з рф, який, зокрема, відкриває шлях до припинення діяльності російської церкви в Україні. Деякі нардепи, які загалом підтримали більшість маркерних антиросійських ініціатив, голосували проти заборони “московської церкви”.

Це, зокрема, четверо нардепів від “Слуги народу” (Євген Брагар, Артем Культенко, Сергій Литвиненко, Павло Халімон), троє членів “Відновлення України” (Євген Яковенко, Анатолій Гунько та Артем Дмитрук) та вже згадувана позафракційна Вікторія Гриб.

☝️ Перед голосуванням одіозний проросійський мажоритарник та колишній “слуга” Артем Дмитрук, який наразі входить до групи “Відновлення України”, з трибуни заявив, що нардепи стають на “шлях фатальної помилки, яка матиме трагічні наслідки для всього українського народу”.

Читати деталі
⚡️ Telegram обмежать у Верховній Раді за рекомендацією РНБО

Що мається на увазі під обмеженнями?

🔹обов’язкова двофакторна авторизація та скасування синхронізації контактів. Також необхідно блокувати доступ до комп’ютера, якщо залишаєте його без нагляду, аби сторонні особи не змогли отримати доступ до вашого акаунту;

🔹заборона передачі даних, які використовуються в роботі та службова комунікація в Telegram;

🔹заборона встановлювати і користуватися клієнтом Telegram на службових комп’ютерах або особистих комп’ютерах, які використовуються в службовій діяльності;

🔹блокування роботи месенджера відбувається за допомогою технічних та програмних засобів, проводиться фіксування запитів на несанкціоновані спроби підключення до сервісу;

🔴 Нагадаємо, Рух ЧЕСНО проводив аналіз найбільших Telegram-каналів, де наші експерти розбиралися, як вони пов’язані з нардепами і хто є містком для російського контенту.

Як вам такі обмеження?
📍Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід очільниці Хмельницької МСЕК Тетяні Крупі у вигляді тримання під вартою до 3 грудня із можливістю застави 500 млн 1528 гривень. Її підозрюють у незаконному збагаченні.

Нагадаємо, 4 жовтня співробітники Державного бюро розслідувань викрили керівницю Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи (МСЕК) Тетяну Крупу та її сина Олександра, який обіймає керівну посаду у головному управлінні Пенсійного фонду України у Хмельницькій області, на незаконному збагачені.

Під час обшуків знайшли лише готівкою майже 6 млн доларів у різних валютах. За даними слідства, у робочому кабінеті Крупи, окрім грошей, знайшли підроблені медичні документи з іменами чоловіків з фіктивними діагнозами.

Детальніше
❗️НАЗК подало до суду на партію “Європейська солідарність”.

Все тому, що у першому кварталі 2024 року партія придбала за кошти з державного бюджету іменні електронні Облігації внутрішньої державної позики. І витратила на це понад 35 млн гривень. На думку НАЗК, такі витрати з державного бюджету мають ознаки нецільових.

📍Зазначимо, партії можуть витрачати кошти лише на здійснення своєї статутної діяльності. Натомість витрата коштів не за цільовим призначенням є підставою для припинення для партії державного фінансування.

Однак факт нецільового використання коштів має встановити саме суд.

Детальніше про ситуацію
❗️Перебування у розшуку роботі у правоохоронному комітеті не заважає.

На засіданні Комітету ВР з питань правоохоронної діяльності голосував оголошений у розшук народний депутат Артем Дмитрук. Це Руху ЧЕСНО повідомили колеги Дмитрука по комітету.

📍 За словами депутатів, Дмитрук зʼявився під час розгляду третього питання порядку денного і голосував за законопроєкт про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо вдосконалення кримінальної відповідальності за зараження інфекційними хворобами або інфікування їх збудниками (№ 9398).

Нагадаємо Генеральна прокуратура повідомила про підозру Дмитруку через напади на правоохоронця у Одесі та військового у Києві. Після втечі за кордон, Офіс генпрокурора все ж оголосив Дмитрука у розшук.

Крім того, Дмитрук також відомий наступними вчинками:

🚩 Розкритикував поведінку ЗСУ у Курській області, чим підігравав російській пропаганді.

🚩 Після російських обстрілів закликав до миру з росіянами.

🚩 Публікував дописи на захист священників УПЦ (МП).

🚩 Голосував проти заборони російської церкви.

🚩 Вніс заставу за Павла Музичука — ієродиякона УПЦ МП та фігуранта реєстру зрадників.

Чи місце такій людині в настільки важливому для України комітеті?
📝 В Верховній Раді зареєстровано нову постанову про виключення депутатів-утікачів з складу комітетів:

▪️ Одарченко виключити зі складу антикорупційного Комітету.
▪️ Дмитрука виключити зі складу правоохоронного Комітету.

🤯 Нагадаємо, у 2023 році НАБУ та САП повідомили підозру Одарченку, який намагався дати хабаря голові Держагентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафі Найєму.

А Дмитруку Генеральна прокуратура повідомила про підозру через напади на правоохоронця у Одесі та військового у Києві.

Ініціатор постанови — голова фракції "Слуга Народу" Давид Арахамія.
2024/10/11 13:32:48
Back to Top
HTML Embed Code: